Złota rączka - ale nie do wszystkiego

kupię


Złota Siemianowice Śląskie, rączka Siemianowice Śląskie, wszystkiego Siemianowice Śląskie

złota rączka Siemianowice Śląskie, naprawy Siemianowice Śląskie, remont Siemianowice Śląskie, pomoc Siemianowice Śląskie

Szanowni Państwo,

Tak jak napisałem w tytule - nie można robić wszystkiego....przegłądając ogłoszenia trochę zastanawia mnie, że osoba skręcająca meble do czego potrzebna jest wkrętarka, młotek, śrubokręt i trochę zmysłu technicznego montuje również kuchenki gazowe, do czego potrzeba uprawnień energetycznych, gazowych oraz czujnika i analizatora a także oferuje, że myje również okna.

Daleki jestem od wykonywania usługi, którą wymyśli każda osoba/potencjalny klient. Mogę pomóc w tym co potrafię zrobić.

Jestem osobą pracującą na etacie na stałe. Mieszkałem w bloku, mieszkam w domu. Szeroko związane prace z montażem czy naprawami wykonuję u siebie, u znajomych i innych osób głównie z polecenia. Dlatego, że to lubię, umiem i najważniejsze - sprawia mi to przyjemność i daje dodatkowy dochód.

Może nie podłączę kotła kondensacyjnego (nie mam uprawnień) ani nie umyję okien (zawsze zostają smugi). Ale jeśli jest coś z czym sobie nie możesz poradzić bo nie potrafisz, nie masz na to czasu lub faceta który potrafiłby to zrobić i poprostu chcesz aby ktoś Ci pomógł - odezwij się.

Jestem operatywnym, pracowitym i rozgarnięrym facetem. Nie boję się prac, które w domu powinien wykonać mężczyzna.

Ze swojej strony zapewniam wysoką kulturę osobistą, wykonanie usługi profesjonalnie, najlepiej jak potrafię oraz szczere podejście do tematu - jeśli nie jestem w stanie zrobić - powiem wprost że nie potrafię - bez naciągania.

Ps. Kuchenek gazowych oraz mycia okien na pewno nie podejmuje się:)

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 422

nr ogłoszenia: 22386