Pracownik sprzątający Austria/ Od zaraz/ Praca za granicą

inne

Pracownik Siemianowice Śląskie, sprzątający Siemianowice Śląskie, Austria/ Siemianowice Śląskie, zaraz/ Siemianowice Śląskie, Praca Siemianowice Śląskie, granicą Siemianowice Śląskie

praca sprzątanie Siemianowice Śląskie, praca Austria Siemianowice Śląskie, pracownik sprzątający Siemianowice Śląskie

Firma sprzątająca zajmujemy się utrzymywaniem porządku w hotelach, pensjonatach, domach prywatnych, biurach, zakładach produkcyjnych, fabrykach i magazynach. Dbamy również o ogrody i obszary zieleni.

Miejsce pracy: Vorarlberg (Austria)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: atrekrutacja@o2.pl

Oferujemy:

- zatrudnienie bez pośrednictwa agencji pracy;

- wynagrodzenie od 9,82 € netto za godzinę;

- austriacką umowę;

- pracę od kwietnia;

- szybki proces rekrutacji;

- opiekę polskiego koordynatora;

- opiekę medyczną;

- płatne zakwaterowanie 13 € za dzień

Od kandydatów oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

- konieczne zaświadczenie/oświadczenie o niekaralności;

- sumienności, zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań;

- braku nałogów;

- komunikatywnej znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B;

- dobrej kondycji fizycznej;

Zadania:

- odkurzanie i mycie podłóg;

- ścielenie łóżek i czyszczenie powierzchni mebli, stołów, blatów;

- sprzątanie toalet, umywalek, kabin prysznicowych, dezynfekcja powierzchni;

- opróżnianie koszy na śmieci;

- czyszczenie szyb i okien;

Kandydatów, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji, zaprosimy na próbny tydzień (pełnopłatny).

Ważne do: 2024.07.29, wyświetleń: 9

nr ogłoszenia: 22800